RU

Силовики контролюють Інститутську, Грушевського та Банкову

10.12.2013, 12:10
Силовики контролюють Інститутську, Грушевського та Банкову - Фото
4dd9bca88e2e4b0144444fb784d1fbd4.jpg
Співробітники правоохоронних органів продовжують блокувати вулиці, що ведуть до будівель Кабінету міністрів, Адміністрації президента та Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, вулиця Інститутська перекрита автобусами міліції біля будівлі Національного банку . В автобусах помітні співробітники  спецпідрозділу "Гепард". Вхід на вулицю Банкову все також закритий щитами мітингувальників, але самих мітингуючих немає. Безпосередньо на Банковій, біля Адміністрації президента, збудований кордон із солдатів внутрішніх військ, які стоять зі щитами, за ними помічені співробітники спецпідрозділ "Беркут".

По вулиці Інститутській відкрито рух для автотранспорту з боку Кловського узвозу. Водночас, проїзд вулицями Садова і Шовковична (від Грушевського до Інститутської) перекриті міліцейськими автобусами. Всі автобуси, які перекрили рух, повністю обклеєні наклейками мітингувальників, розписані графіті і у них спущені колеса.

Рух по вулиці Липській також перекрито. Біля готелю "Національний" і готелю "Київ" стоять кордони правоохоронців. Вони не обмежують рух громадян. На питання журналістів, що вони тут роблять, вони відповідають, що мають обмежити доступ можливим провокаторам.

Вулиця Грушевського з боку Кріпосного провулка (Будинок офіцерів) перекрита силами внутрішніх військ МВС, в Маріїнському парку проходить багатотисячний мітинг Партії регіонів. Проїзд по Кріпосному провулку відкритий. Проїзд у бік Кловського узвозу відкритий.

Вулиці Шовковична, Липська, провулок Липський, провулок Фортечний також повністю звільнені від блок -постів мітингувальників і проїзд по них вільний. Також вільний проїзд по вулиці Богомольця з боку Шовковичної.

Площа на вулиці Лютеранській перед Адміністрацією президента повністю очищена від барикад і на ній немає мітингувальників. Внутрішні війська перекрили автобусами та кордоном вулицю Лютеранську з боку Шовковичної, Круглоуніверситетської та Хрещатика. Усередині периметра в'їзд на Банкову заблокований міліцейськими автобусами, але кордон з міліції зі щитами перед Банковою знято.

Передбачається, що причиною посиленого контролю та охорони урядового кварталу є зустріч президента  Віктора Януковича з трьома екс-президентами України, яка має відбутися 10 грудня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини