RU

Силовикам дозволили застосовувати водомети на морозі

22.01.2014, 15:02
Силовикам дозволили застосовувати водомети на морозі - Фото
469473078f5d42cd2bfa5bec7478feb5.jpg
Кабінет міністрів України прийняв ряд постанов, згідно з якими дозволяється використання водометів при мінусовій температурі і доповнюється перелік спецзасобів, які силовики мають право застосовувати при охороні громадського порядку.

Зокрема, пункт 16 Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку викладається в такій редакції: "Водомети застосовуються співробітниками міліції для припинення масових заворушень і групових порушень громадського порядку, відбиття нападу на будівлі, приміщення, споруди і транспортні засоби незалежно від їх належності, захисту громадян і самозахисту від нападу та інших дій, що створюють загрозу їх життю, здоров'ю, житлу чи майну".

Раніше пункт 16 свідчив, що водомети застосовуються для розосередження учасників масових заворушень при температурі повітря не нижче нуля градусів. Таким чином, з Правил зникла норма про те, що водомети не можна застосовувати на морозі.

Іншою постановою Кабмін розширив перелік спецзасобів, які міліції дозволено використовувати при масових акціях. Список доповнено гранатою "Дрейф-2 ", світло-шумовими гранатами "Зоря-2", "Факел-С" і "Полум'я-М", а також ручними димовими гранатами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини