RU

Сильна Україна зіллється з ПР приблизно через місяць, - Тігіпко

22.10.2011, 14:49
Сильна Україна зіллється з ПР приблизно через місяць, - Тігіпко - Фото
86b8d069067871ddc54aa9c03efca16a.jpg

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за цей час, за словами Тігіпка, будуть проведені переговори в тому числі з кадрових питань.

Відповідаючи на питання, коли відбудеться другий етап з'їзду партії, на якому планується ухвалити остаточне рішення про злиття з Партією регіонів, Тігіпко сказав: "Я думаю, що днів 20-30 нам треба і після цього я попрошу своїх колег, щоб ми ще раз зібралися. Я тоді буду запрошувати і представників Партії регіонів. Я думаю, ми напрацюємо певні спільні підходи і це вже поставить крапку в нашому об'єднувальному процесі".

Тігіпко пояснив, що на сьогоднішній з'їзд представників Партії регіонів він не запрошував, оскільки знав, що це буде тільки перший етап.

Відповідаючи на питання, чи буде він у цей проміжок часу вести з регіоналами переговори про посади для представників Сильної України, Тігіпко сказав: "Буду говорити і про посади також. Тому що є ціла низка молодих цікавих адміністраторів. Я бачу рівень і, повірте, у мене достатньо досвіду для того, щоб оцінити, наскільки цікавими можуть бути ці люди, яких ми пропонуємо у владу. І такі пропозиції ми найближчим часом будемо подавати".

Нагадаємо, Тігіпко розраховує стати лідером Партії регіонів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини