RU

"Швидка допомога" їхала до Луценка майже годину

19.01.2012, 11:59
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
У Печерський районний суд Києва приїхали дві бригади "швидкої допомоги", викликані за дорученням судді Сергія Вовка для опосвідчення стану здоров'я Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, "швидка" їхала до суду майже годину. Медики вийшли з машини у дворі суду, але до Луценка увійшли тільки хвилин через десять після приїзду. На думку захисту, ці десять хвилин лікарі проходили "інструктаж" про те, що сказати про здоров'я екс-міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, суддя Сергій Вовк сьогодні оголосив технічну перерву для виклику "швидкої допомоги" і оцінки стану здоров'я Луценка. "Була вже швидка, вона ж тільки щойно виїхала, мені укол зробили вранці", - спробував заперечити Луценко, але судді не змінили свого рішення. Адвокати просили на сьогодні відкласти суд за станом здоров'я Луценка.

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко вважає, що повторну "швидку допомогу" до суду для Юрія Луценка викликали, щоб засвідчити, що він може продовжувати засідання. При цьому вона додала, що останні два тижні у її чоловіка дуже поганий стан здоров'я: "До нього викликали лікаря і робили на портативному апараті обстеження черевної порожнини. Поставили діагноз - загострення хронічного панкреатиту, збільшена підшлункова, вона більше норми на 15%, збільшена печінка. Це продовження тієї ситуації, про яку ми розповідали. У нього підозра на цироз печінки, портальна гіпертензія".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини