RU

Швейцарія присікає обхід українських санкцій

04.04.2014, 12:24
Швейцарія присікає обхід українських санкцій - Фото
Фото: ЕРА
Швейцарія ввела заходи, які повинні не допустити обходу міжнародних санкцій, введених у зв'язку з подіями в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт уряду країни.

Згідно з повідомленням, з 2 квітня в Швейцарії заборонені нові контракти з фізичними особами та підприємствами, які підпадають під дію європейських санкцій, а також з компаніями, що працюють від їх імені або перебувають під їх контролем.

Крім того, всі фінансові посередники Швейцарії повинні проінформувати Міністерство економіки країни у разі, якщо вони вже працюють з такими фізичними особами або компаніями.

У повідомленні не вказується список осіб, які підпадають під дію санкцій, разом з тим у списку, розміщеному на сайті уряду Швейцарії, є прізвища незаконного прем'єра Криму Сергія Аксьонова, спікера Верховної ради Криму Володимира Константинова, заступника голови Ради міністрів Криму Рустама Теміргалієва, екс-командувача українським флотом Дениса Березовського, самопроголошеного міра Севастополя Олексія Чалого, новопризначеного голови Кримської служби безпеки Петра Зими, радника спікера Верховної ради Криму Петра Жеребцова, віце-спікера кримського парламенту Сергія Цекова, а також ряду російських громадян, у тому числі спікера Ради Федерації Валентини Матвієнко, радника президента Росії Сергія Глазьєва, спікера Держдуми Росії  Сергія Наришкіна та інших.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини