RU

Швейцарія подвоїть фінансову допомогу Україні

28.04.2015, 15:35
Швейцарія подвоїть фінансову допомогу Україні - Фото
Мануель Сагер, фото eda.admin.ch
Швейцарія подвоїть фінансову допомогу Україні до $100 млн у рамках нової стратегії співробітництва. Про це повідомив державний секретар швейцарського Агентства з розвитку та співробітництва Мануель Сагер на Донорської конференції в Києві.

Він також зазначив, що Швейцарія продовжить підтримувати Україну в прагненні повернутися до мирного життя. "Ми будемо продовжувати надавати гуманітарну допомогу жертвам конфлікту", - запевнив Сагер. За його словами, через кілька тижнів в Україну прибуде партія вантажних машин з системами забезпечення питною водою та іншою допомогою.

"Наші заходи спрямовані на допомогу населенню, що знаходиться в зоні конфлікту. Сюди входить надання медичного обладнання... Ми будемо активно працювати з іншими міжнародними гуманітарними організаціями для координації наших зусиль", - пояснив Сагер.

Нагадаємо,державний секретар Міністерства закордонних справ Норвегії Ханс Браттскер, який виступав на конференції, повідомив, що його держава надасть Україні 35 млн євро на підтримку реформ в поточному році. Браттскер також закликав інших партнерів надавати підтримку Україні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини