RU

Шведський міністр написав твіт про Тимошенко: Це курс на репресії

30.08.2012, 13:22
Шведський міністр написав твіт про Тимошенко: Це курс на репресії - Фото
Глава МЗС Швеції Карл Більдт (фото - EPA)

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт розцінює рішення Вищого спеціалізованого суду за касацією Юлії Тимошенко як свідчення продовження українськими властями політики репресії проти опонентів.

"Влада України, здається, продовжує курс на репресії. І Європа про це говорить", - написав він у
Twitter.

Нагадаємо, вчора колегія суддів Вищого спецсуду відхилила касаційну скаргу адвокатів Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду і Апеляційного суду по газовій справі. Судді дійшли висновку, що обидві інстанції зробили правильні висновки про доведення провини Тимошенко в скоєнні інкримінованого їй злочину.

Після цього Парламентська асамблея Ради Європи поширила заяву про те, що Європа "глибоко розчарована" рішенням по Тимошенко і закликає президента Віктора Януковича втрутитися в цю справу. "Ми, як і багато інших друзів України, очікували, що касаційний суд прийме її апеляцію", - зазначили в ПАРЄ.

Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйона наголосив, що раніше президент Янукович "дав зрозуміти співдоповідачам, що він буде готовий втрутитися в цю справу, якщо її апеляція була відхилена касаційним судом". "Тому ми закликаємо, щоб він стримав своє слово без зволікання для того, щоб вирішити питання про ув
'язнення колишніх членів уряду. Ці справи не повинні затьмарювати майбутні вибори", - наголошують автори заяви.

США теж висловили глибоке розчарування у зв'язку з рішенням Вищого спеціалізованого суду.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини