RU

Шустера звинуватили в маніпуляціях на Інтері

09.04.2013, 11:09
Шустера звинуватили в маніпуляціях на Інтері - Фото
Савік Шустер
Експерти громадської ради відзначили, що у випусках новин телеканалу Інтер істотних змін з приходом нового менеджменту не відбулося. У той же час новинам каналу бракує балансу і повноти інформації при обговоренні важливих тем. Наприклад, коли депутатів позбавляли мандатів за рішенням суду.

Крім того, у випусках новин не відокремлюють факти від коментарів. З 48 проаналізованих матеріалів це порушення виявлено в 44, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі фонду Відродження.

Одним із принципових змін експерти назвали заміну програми Справедливість з Анною Безулик на ток-шоу Савіка Шустера. Експерти заявляють: Шустер live маніпулює підбіркою тем і складом запрошених учасників. Важливі політичні теми підміняють іншими значущими питаннями, але значно менш гострими. "Наприклад, 15 березня головну політичну подію двох попередніх тижнів (блокування Верховної Ради) обговорювали в кінці програми", - говорять експерти.

Крім того, ведучий не запрошує на ефіри громадських експертів, не приділяє уваги аргументованій позиції незалежних аналітиків і відомих представників розслідувальної журналістики.

При цьому, на думку експертів, Інтер зберіг позитивну динаміку по ряду кількісних показників. Так, канал є одним з лідерів за критерієм частки політичних новин із двома поглядами / позиціям і, що найважливіше, демонструє кращі показники збалансованості уваги до політичних сил і синхронно політиків.

"Міжнародний фонд Відродження і надалі підтримуватиме незалежний громадський моніторинг новин відомих телеканалів, до яких відноситься і Інтер, і широко інформуватиме українську та міжнародну громадськість про отримані результати", - зазначили експерти.

Нагадаємо, в лютому цього року бізнесмен Дмитро Фірташ в партнерстві з головою Адміністрації президента України Сергієм Льовочкіним придбали Inter media group у екс-першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Досьє на Савіка Шустера
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини