RU

Шустера обурив демарш опозиції: Тут не Оксфорд, але так не можна

18.04.2013, 17:42
Шустера обурив демарш опозиції: Тут не Оксфорд, але так не можна - Фото
Савік Шустер
Свою реакцію Савік Шустер озвучив сьогодні на круглому столі на тему "кому заважають політичні ток-шоу на українському телебаченні", коментуючи скандальний п'ятничний ефір.

"Ток-шоу - це можливість для глядачів побачити, як політики поводяться, як вони швидко приймають рішення, як вони знаходять аргументи і вміють себе тримати. Я вважаю, що для опозиції, яка пішла, це величезна втрата", - сказав Шустер, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Телеведучий зазначив, що представники опозиції упустили можливість "сказати все в обличчя" меру Харкова Геннадію Кернесу, який заблокував місто в період акції протесту Вставай, Україно! в Харкові. "Вони (опозиція, - ред.) стільки готувалися до акції у Харкові, зібрали людей, але їм не дали її провести. Вони могли все сказати меру Харкова, мільйонам людей на всю країну. Я вважаю, що вони трохи зрадили своїх виборців. Люди хотіли почути, що сталося і чому було заблоковане місто. Але цього не сталося", - зазначив Шустер.

Запрошення народного депутата Олега Ляшка в студію телеведучий пояснив потребою каналу балансувати між рейтингами і предметом розмови. "Ми балансуємо між рейтингами і якимось предметом розмови. Я думаю, що та Андрію Куликову, і мені цікаво, щоб гості конкурували аргументами та ідеями, щоб вони вміли правильно це упаковувати, щоб це було привабливо. Я розумію, що у нас не Оксфорд, тому у нас відбувається так, що коли не виходить висловлюватися красиво, чітко і різко, вони починають один одного ображати", - пояснив він.

Також Шустера обурила несамостійність депутатів, коли під час рекламної паузи вони приймали рішення - чи залишатися на програмі далі. "Хлопці, якщо ви так поводитеся, коли ви в опозиції, то що ви будете робити, коли ви будете при владі? Страшно подумати!" - обурився Шустер.

У свою чергу, присутні на круглому столі, зазначили, що опозиція навряд чи відмовиться брати участь у політичних ток-шоу в прямому ефірі. "Це не прояв демаршу, це аспект популярного жанру - політичного шоу. Я не думаю, що цей скандал призведе до тотального демаршу", - сказав політолог Володимир Фесенко. На його думку, для опозиції дуже вигідні політичні ток-шоу в прямому ефірі і вони навряд чи відмовляться від можливості виступати на цьому майданчику. Він також припустив, що цей конфлікт - локальний і разовий.

Нагадаємо, опозиція на останньому ефірі Шустер Live відмовилася "брати участь у фарсі", коли в студії почали з'ясовувати стосунки Ляшко та Олесь Бузина.

Досьє на Савіка Шустера
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини