RU

Шустер: "Свободи вибору" не буде - кандидати не хочуть платити

21.09.2012, 15:25
Шустер:
Савік Шустер
"Савік Шустер студія" (СШС) пропонувала кандидатам в депутати 45-хвилинну участь у програмі на Першому національному за $20 тис. Про це пише Телекритика.

Програма під назвою "Свобода вибору" планувалася з понеділка по четвер о 19:30 на Першому національному. Перший ефір повинен був відбутися в понеділок, 24 вересня. Передбачалося, що у проекті будуть двоє гостей-політики, два експерти і два ведучих - Георгій Тихий (ведучий СШС) і ведуча Першого національного, швидше за все - Людмила Томанек (ведуча програми "Ближче до народу"). Зйомки планувалися в студії "Шустер live", де готувалися нові декорації.

Гендиректор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф раніше повідомив, що програми в ефірі немає, і її вихід в майбутньому не планується.

Сам Савік Шустер каже, що штаби виявилися не готові платити. А крім того - в ефірній сітці для передачі не знайшлося місця.

"Що стосується цифр, які звучали, - все дуже просто прораховується. Робиться кошторис: для того, щоб зробити такий формат, потрібно побудувати нові декорації, орендувати світло, зробити пілотну програму, прорахувати кількість камер, операторів і змін. Я входжу в такі деталі , тому що кожен продукт має свій кошторис, який дає розуміння, скільки буде коштувати програма. Я більше нічого не можу робити в збиток - вже зробив достатньо, акціонери скоро мене виженуть. Я роблю п'ятницю ("Шустер live") завдяки акціонерам та спонсорам, я робив олімпійський проект ("Олімпійські пристрасті"), який нам влетів у непогану суму, теж завдяки акціонерам та спонсорам, і я роблю соціальний проект "Адреналін" завдяки Ринату Ахметову і нашим акціонерам. Більше проектів, які не приносять прибуток, я робити не можу", - розповів Шустер.

За словами журналіста, готуючи проект, студія хотіла зрозуміти, чи є фінансова база. "По-друге, для такого проекту теж треба робити пілот і дати Першому національному подивитися, чи влаштовує він його. Ми як би знаходилися на першій стадії, хотіли зрозуміти, чи готові штаби платити нам гроші за передвиборну програму. Виявилося, що не дуже готові . Чесно кажучи, поки у нас цей проект ніяк не виходить ", - зазначив він.

"Мабуть, люди хочуть витрачати гроші якось інакше. Вони не хочуть витрачати на дискусійні програми, а тільки на чисту пропаганду і рекламні ролики. Я тут нічого не можу зробити, тільки запропонувати", - додав Шустер.

Досьє на Савіка Шустера
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини