RU

Новина дня: Шоу Шустера замінить програму Безулик на Інтері

19.02.2013, 16:37
Новина дня: Шоу Шустера замінить програму Безулик на Інтері - Фото
Савік Шустер
"З метою розвитку політичного мовлення на телеканалі керівництво Інтера запропонувало співпрацю Савіку Шустеру. Заміна проекту Справедливість проектом Савіка Шустера Шустер Live пояснюється необхідністю підвищення рейтингів політичного мовлення", - сказано в повідомленні.

Євген Кисельов, який відповідає за політичне мовлення на Інтері, зазначив: "На сьогоднішній день програма Савіка Шустера - найпопулярніший політичний формат ток-шоу в країні і його вихід на Інтері дозволить суттєво зміцнити позиції телеканалу".

Перша програма Шустер Live вийде на телеканалі Інтер у п'ятницю, 22 лютого 2013 року о 20:30. Коментуючи свій перехід на Інтер, Шустер сказав: "Інтер - лідер телевізійного ринку, і вихід Шустер Live на Інтері дозволить істотно розширити аудиторію програми".

Незважаючи на зміни в сітці мовлення Інтера, ведуча  Анна Безулик залишиться працювати на телеканалі. Коментуючи прийняті рішення, Безулик сказала: "Це рішення в компетенції керівництва каналу. Мені і моїй групі було зроблено пропозицію про роботу на телеканалі і зараз ми разом з керівництвом телеканалу працюємо над пошуком формату, який буде цікавий Інтеру".

Нагадаємо, раніше нові власники Інтера - бізнесмен Дмитро Фірташ і голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін - повернули на телеканал старих менеджерів Єгора Бенкендорфа (голова правління), Ганну Безлюдну (член наглядової ради, директор з розвитку всієї групи), Антона Ніктіна (главред Інтера) і Євгена Кисельова (голова новинного продакшна).

Новий топ-менеджмент Інтера

Докладніше про кадрові перестановки на Інтері

Досьє на телеканал Інтер

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини