RU

Шустер стверджує, що Данилишин збрехав

26.01.2011, 13:45
Шустер стверджує, що Данилишин збрехав - Фото
75e16952ad9c4f9f91d88696fdfbb1dc.jpg

Шустер стверджує, що Данилишин збрехав

Ведучий шоу "Шустер Live" Савік Шустер стверджує, що колишній Міністр економіки України Богдан Данилишин був запрошений в ефір 21 січня. Про це ведучий заявив в ефірі радіо "Свобода", коментуючи слова екс-міністра про те, що його особисто не запрошували взяти участь у шоу 21 січня, а також про те, що "так само можна було мене запросити полетіти у космічному просторі, не показавши ракету і не поговоривши особисто зі мною - хочу я туди летіти чи не хочу".

"Я не буду говорити про космічний простір і космічні кораблі - ця тема, напевно, більш близька міністру економіки. Ми звернулися до прес-служби БЮТ-Батьківщини з проханням знайти Б.Данилишина і запросити його в ефір. Це було абсолютно логічно - працювати через прес-службу, оскільки прямих контактів з Б.Данилишиним не було", - наголосив С.Шустер.

"Ми отримали від БЮТ-Батьківщини підтвердження і замовили супутниковий зв'язок зі студією. Міністр економіки мене зрозуміє - ми б не стали витрачати великі гроші, якби нам не гарантували його присутність у прямому ефірі", - додав телеведучий.

Нагадаємо, 21 січня головним гостем програми "Шустер live" повинен був бути Б.Данилишин. Однак під час ефіру стало відомо, що він не зможе взяти участь у передачі. Його адвокат Ігор Фомін зазначив, що чеський адвокат Б.Данилишина нічого не знала про участь екс-міністра в передачі.

До того ж сам Б.Данилишин 26 січня заявив, що з ним особисто "ніхто про участь у програмі не говорив".

Савик Шустер: біографія та добірка новин>>>
Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини