RU

Шустер: Ми стали жертвами неотероризму

15.09.2009, 09:26

Телеведучий Савік Шустер заявив, що ефір його програми "Шустер Live" намагалися зірвати.

"Ми вважаємо, що 11 вересня, у п'ятницю, знаковий день, ми стали жертвами неотероризму. Ми стали жертвами сучасних технологій... у нас вилетіла абсолютно вся система", - цитує С.Шустера "Українська правда". Телеведучий заявив, що намагалися зірвати ефіри його програми у минулий понеділок і п'ятницю.

С.Шустер відзначив, що у п'ятницю о 21:15 у студії почалися проблеми з обладнанням. "Потім воно повернулося у норму. О 21:28 (коли програма мала вийти в ефір) у нас вимкнулося все: комп'ютери, пульти обладнання, Інтернет, вай-фай, мобільний зв'язок...", - розповів телеведучий. Потім, за його словами, почалася 14-хвилинна пауза, коли ніяка техніка у студії не працювала.

Інженери програми дійшли висновку, що проти студії було використане сильне зовнішнє електромагнітне випромінювання. За словами журналістів, обладнання запрацювало, коли їм по телефону повідомили, що у студію мають привезти спектрометр, який фіксує всі електромагнітні сигнали. Крім того, С.Шустер заявив, що в колективі програми є потерпілі, які зверталися до лікарів. "У деяких серйозні пошкодження", - сказав він.

Телеведучий вказав, що колектив його студії звернувся до керівництва країни і правоохоронних органів щодо цього інциденту.

Присутній у студії народний депутат від фракції БЮТ Олег Ляшко пообіцяв створити відповідну тимчасову слідчу комісію парламенту.

ЗМІ і реклама: добірка новин>>>

Надзвичайін ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини