RU

Шустік впевнена, що судову систему в Україні "зломити не вдасться"

17.10.2008, 11:13

Рішення Окружного адміністративного суду Києва, яким припинено дію Указу Президента про звільнення Інни Отрош з посади глави Печерського райсуду столиці, свідчить про те, що судову систему в Україні "зломити не вдасться". Про це заявила народний депутат від БЮТ, представник Української соціал-демократичної партії (УСДП) Олена Шустік.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі УСДП, О. Шустік зазначила, що, "незважаючи на всі старання Ющенка підпорядкувати собі суди, шантажуючи їх, звільняючи суддів, порушуючи проти них кримінальні справи, ліквідуючи суди, судову систему зломити не вдасться".

"Президент, поновивши на посаді Колєсніченка, хотів встановити в Печерському суді диктатуру беззаконня і прислужництва. Звичайно, судова система такого допустити не могла, адже в більшості українських судів працюють мужні люди, для яких високою цінністю є закон і суддівська честь", - сказала політик.

Нагадаємо, вчора Окружний адміністративний суд міста Києва припинив дію Указу Президента, яким визнано таким, що втратив чинність Указ про призначення Інни Отрош головою Печерського суду Києва. Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

Раніше Президент України Віктор Ющенко поновив Володимира Колєсніченка на посаді голови Печерського районного суду міста Києва і звільнив з цієї посади нинішнього керівника суду Інну Отрош. Відповідний Указ підписано 15 жовтня 2008 року. У документі йдеться, що в зв'язку із завершенням перевірок обставин переведення В. Колєсніченка на роботу на посаду судді Печерського районного суду міста Києва і призначення його головою цього суду, відновлено дії указів Президента України "Про переведення судді В. Колєсніченка" від 15 листопада 2005 року № 950 і "Про призначення голови місцевого загального суду" від 21 листопада 2005 року № 977.

Також визнано таким, що втратив чинність Указ Президента України "Про призначення голови місцевого загального суду" від 24 квітня 2007 року № 338.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини