RU

Шухевич: Тимошенко - не політв'язень

27.01.2012, 10:18
Шухевич: Тимошенко - не політв'язень - Фото
Фото: gazeta.ua
Лідер УНА-УНСО, син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич (на фото), який відсидів більше 30 років у радянських таборах, не вважає екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко політв'язнем.

"Ні, не вважаю. Не вважаю, тому що все-таки за нею є кримінал. І від цього нікуди не подінешся", - сказав Шухевич, якого цитує Gazeta.ua.

За словами націоналіста, зараз багато спекулюють на розмовах про те, що подібний кримінал стоїть за багатьма політиками, які сьогодні знаходяться як при владі, так і в опозиції.

"Якщо вже так судити, то треба було і одних, і інших садити. А оскільки одних не садять, то інші і говорять, що це політичне переслідування", - пояснив Шухевич тлумачення окремими опозиціонерами справи Тимошенко як політичної.

За словами Шухевича, опозиційність Тимошенко не означає, що вона є невинною. "Той же екс-президент Франції Ширак взяв кредит на певних пільгових умовах, скориставшись тим, що він був главою французької держави. У Європі вважають, що це злочин, і судять його. І немає розмов, що він був президентом, і його не можна судити", - навів приклад Шухевич.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини