"Шукають цапа-відбувайла": СБУ допитала Руслана Радецького

21.05.2018, 11:33
Руслан Радецький (фото: facebook.com/ruslan.radetzky)

Служба безпеки України допитала колишнього заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького у справі можливої ​​фальсифікації НАЗК результатів перевірок електронних декларацій. Про це він написав у своєму Facebook.

За його словами, виклик на допит був як свідка у справі про зловживання владою Наталією Корчак і іншим керівництвом відомства.

"Слідчий надав для ознайомлення ксерокопію документа співробітників НАЗК, що були отримані без санкції суду... Простою мовою, викрадені через незаконне проникнення в їхні кабінети. Хоча сам документ взагалі не стосується предмета зловживань владою Корчак. Виходить, що шукають цапа-відбувайла", - зазначив Радецький.

Екс-заступник глави НАЗК проаналізував зміст питань і зробив висновок, що "Корчак аnd компані можуть спати спокійно - для них ніяких наслідків не буде".

Радецький достроково пішов у відставку з посади заступника голови НАЗК 18 серпня 2017 року. 3 серпня 2017 року суд оштрафував його за нібито неповідомлення про потенційний конфлікт інтересів на 6,8 тисячі гривень.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю