RU

Шуфрич звинувачує владу у приховуванні кількості загиблих внаслідок стихії

31.07.2008, 12:54

Партія регіонів звинувачує українську владу у приховуванні інформації про реальну кількість загиблих від стихійного лиха у день проведення в Україні святкувань, присвячених 1020-річчю Хрещення Київської Русі. Про це повідомив депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич на брифінгу в четвер.

"Шістнадцять загиблих у день, коли в Києві проводилися урочистості, коли було свято, і концерти, було б коректно довести до відома суспільства, що в Україні сталася така трагедія. Хто приховав інформацію про загиблих, чому не було оголошено траур за загиблими?", - сказав Н. Шуфрич, котрого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Депутат заявив, що у день святкувань ювілею Хрещення Русі в Україні вже була дуже велика кількість потерпілих та загиблих, і влада не мала права приховувати таку інформацію.

Н. Шуфрич також стверджує, що оцінку цьому факту буде дано у рамках роботи слідчої комісії з перевірки використання коштів, що виділяються на ліквідацію наслідків катастрофи. Він уточнив, що таку комісію потрібно створити найближчим часом. "Ми будемо вимагати пояснень, чому від суспільства приховали інформацію і кількість загиблих було оголошено тільки на наступний день фактично після того, як священики та Варфоломій покинули Україну…І будемо вимагати пояснень, хто і з якою мотивацією приховав реальну кількість загиблих станом на 26 (липня – ред.), коли в Україні проводилося святкування", - заявив Н. Шуфрич.

Нагадаємо, Міністр з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Шандра заявляв, що внаслідок стихійного лиха у Західних областях України загинуло 30 чоловік

Досьє на Нестора Шуфрича >>>

Все про повінь у Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини