RU

Шуфрич вважає, що завтра коаліція спробує закрити сесію ВР

10.07.2008, 11:40

Народний депутат від фракції Партії регіонів Нестор Шуфрич прогнозує, що завтра коаліція спробує закрити сесію парламенту, не ухваливши жодних законодавчих рішень. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у четвер.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання про перспективу продовження роботи сесії, Н. Шуфрич сказав: "Я сьогодні можу тільки прогнозувати, спостерігаючи за поведінкою Голови ВР, що, швидше за все, вони спробують завтра закрити сесію. Якби були інші наміри, то шукали б реальних компромісів, шукали б можливості дати парламенту працювати". Депутат запевнив, що Партія регіонів готова до найрішучіших дій, але сьогодні намагається уникати фізичного протистояння у залі. "Сподіваємося на те, що народ України реально бачить своїх героїв, які сьогодні блокують роботу вищого представницького органу України", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання, чи готова Партія регіонів працювати доти, доки буде прийнято зміни до Держбюджету, як цього вимагає Президент, Н. Шуфрич сказав: "Ми сьогодні готові забезпечити процеси в парламенті, необхідні для того, щоб було ухвалено ті закони і ті рішення, на які чекає суспільство. Я хочу наголосити: суспільство. А що там вимагає Президент - те нехай він з'ясовує зі своєю коаліцією".

Нагадаємо, сьогодні фракція БЮТ знову заблокувала трибуну парламенту. Відкриваючи засідання ВР, спікер Арсеній Яценюк проінформував, що вчора Бюджетний комітет парламенту засідав до ночі, але досі не напрацьовано узгодженого проекту змін до Держбюджету. Він вважає, що робота парламенту можлива лише після внесення Бюджетним комітетом ВР узгодженого проекту змін до Держбюджету. На сьогодні Бюджетний комітет запланував наступний раунд засідання на 16:00. "Таким чином, внесеного, узгодженого Бюджетним комітетом проекту змін у парламенті наразі немає", - сказав А. Яценюк. Він запропонував дочекатися закінчення засідання Бюджетного комітету і внесення документа до сесійної зали, і після цього формувати порядок денний і почати роботу.

Досьє на Нестора Шуфрича >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини