RU

Шуфрич бився з Рудьковським не через Тимошенко

20.11.2008, 17:30

Народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич називає абсурдним заяву екс-міністра транспорту і зв'язку Миколи Рудьковського про те, що їхня бійка сталася через розмову про подальшу долю Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Н.Шуфрича, депутат пояснив: "Я думаю, ні у кого не викличе сумніву, що точно не з Рудьковським я міг обговорювати можливі формати майбутньої коаліції, а тим більше, хто буде Прем'єром. Хоч би тому, що від Рудьковського сьогодні не залежить навіть те, хто буде відкривати шлагбаум при в'їзді до Верховної Ради чи Кабінету Міністрів".

"Ще абсурднішою є заява Рудьковського з приводу Тимошенко. Чесно кажучи, в діях Рудьковського я вже нічому не дивуюся, але те, що після своєї вчорашньої ганебної заяви в міліції він намагається сховатися за спідницю Тимошенко, ще раз доводить його нетрадиційну натуру", - наголосив представник Партії регіонів.

Нагадаємо, раніше М.Рудьковський пояснив, що його конфлікт з депутатом Н.Шуфричем виник через різні позиції щодо того, чи повинна залишатися Ю.Тимошенко на посаді Прем'єра у разі створення широкої коаліції. М.Рудьковський вже подав до правоохоронних органів заяву, в якій стверджує, що Н.Шуфрич здійснив на нього напад і завдав тілесних ушкоджень.

Досьє на Нестора Шуфрича >>>

Досьє на Миколу Рудьковського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини