Штайнмаєр: Ключ до повернення Росії в G8 знаходиться в Москві

31.08.2016, 10:45
Штайнмаєр: Ключ до повернення Росії в G8 знаходиться в Москві - Фото
Володимир Путін і Франк-Вальтер Штайнмаєр (фото - ЕРА)

У G7 будуть готові розмовляти з Москвою про повернення РФ в клуб найбільших економік світу не раніше, ніж Кремль виконає Мінськ-2

Росія може повернутися до складу Великої вісімки (G8) вже в наступному році, якщо продемонструє суттєвий прогрес у виконанні мінських угод по Донбасу, а також перемир'я і Сирії. Про це в інтерв'ю німецькому виданню RedaktionsNetzwerks Deutschland заявив міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр.

"Ми зацікавлені в тому, щоб не виключати Росію з тісної співпраці найбільших економік світу. Ключ до повернення РФ в формат G8 знаходиться в Москві. Коли буде, нарешті, досягнуто суттєвого прогресу на сході України і в переговорах про припинення вогню в Сирії, країни G7, звичайно, будуть готові розмовляти з Москвою", - сказав він.

Раніше Німеччина скликала на завтра, 1 вересня, в Потсдамі неформальне засідання ОБСЄ по Україні, в якому візьмуть участь представники 57 країн.

"Звичайно, переговори з Росією зараз утруднені. Не можна заперечувати те, що Росія порушила міжнародне право і основні принципи світу в Європі, анексувавши Крим, а також її дії в Східній Україні. Але саме в такій ситуації в наших інтересах - уникнути подальшої ескалації", - зазначив Штайнмайєр.

Читайте також: Штайнмайєр: Не підтримую політику ізоляції Росії

У травні 2015 роки ЄС виключив можливість зустрічей глав найбільших індустріальних країн світу в форматі G8 за участю РФ. Росія була виключена з неформального клубу G8, що об'єднує найбільш промислово розвинені країни світу, в 2014 році після того, як український півострів Крим був анексований Росією.

Читайте також: Штайнмайєр в квітні 2016 року про повернення РФ в G8: Не в цьому році

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить