RU

Штаб Ющенка виграв суд у ЦВК

15.12.2009, 10:56

Вищий адміністративний суд України відхилив апеляцію Центральної виборчої комісії на рішення Київського адміністративного апеляційного суду про призначення секретарем окружного виборчкому територіального виборчого округу N188 представника від кандидата у президенти Віктора Ющенка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЦВК, раніше до комісії надійшла заява представника В.Ющенка секретаря ОВК N188 Лідії Грушко з проханням звільнити її від виконання функцій секретаря, залишивши членом комісії. Того ж дня надійшла заява уповноваженого представника В.Ющенка до ЦВК з правом дорадчого голосу Андрія Парубія з проханням звільнити Л. Грушко і призначити на її місце Лідію Земляк, а також заяви цих осіб. Як зазначили у ЦВК, у зв'язку з сумнівами щодо власноручності написання цих заяв, документи були спрямовані до МВС для перевірки.

Водночас постановою від 2 грудня ЦВК звільнила від обов'язків секретаря Л.Грушко і призначила на цю посаду кандидата від Віктора Януковича.

Київський адміністративний апеляційний суд, розглянувши скаргу А.Парубія, постановив внести зміни до складу ОВК і призначити секретарем кандидата від В.Ющенка Л.Земляк.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини