Штаб Ющенка виграв суд у ЦВК

15.12.2009, 10:56

Вищий адміністративний суд України відхилив апеляцію Центральної виборчої комісії на рішення Київського адміністративного апеляційного суду про призначення секретарем окружного виборчкому територіального виборчого округу N188 представника від кандидата...

Вищий адміністративний суд України відхилив апеляцію Центральної виборчої комісії на рішення Київського адміністративного апеляційного суду про призначення секретарем окружного виборчкому територіального виборчого округу N188 представника від кандидата у президенти Віктора Ющенка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЦВК, раніше до комісії надійшла заява представника В.Ющенка секретаря ОВК N188 Лідії Грушко з проханням звільнити її від виконання функцій секретаря, залишивши членом комісії. Того ж дня надійшла заява уповноваженого представника В.Ющенка до ЦВК з правом дорадчого голосу Андрія Парубія з проханням звільнити Л. Грушко і призначити на її місце Лідію Земляк, а також заяви цих осіб. Як зазначили у ЦВК, у зв'язку з сумнівами щодо власноручності написання цих заяв, документи були спрямовані до МВС для перевірки.

Водночас постановою від 2 грудня ЦВК звільнила від обов'язків секретаря Л.Грушко і призначила на цю посаду кандидата від Віктора Януковича.

Київський адміністративний апеляційний суд, розглянувши скаргу А.Парубія, постановив внести зміни до складу ОВК і призначити секретарем кандидата від В.Ющенка Л.Земляк.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II