RU

Штаб Порошенка готовий оплатити половину оренди Олімпійського

04.04.2019, 16:36
Штаб Порошенка готовий оплатити половину оренди Олімпійського - Фото
Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net

Для проведення дебатів Петро Порошенко  готовий оплатити половину вартості оренди НСК Олімпійський, другу частину в такому випадку повинен оплатити Володимир Зеленський. Про це сьогодні на брифінгу заявив спікер передвиборного штабу Порошенко  Олег Медведєв.

Коментуючи на прохання журналістів заяви ЦВК і Суспільного про те, що дебати на НСК Олімпійський можуть відбутися, але за рахунок кандидатів, і чи готовий Порошенко оплатити оренду Олімпійського, Медведєв сказав: "Безумовно, готовий".

Медведєв зазначив, що виборчий фонд Порошенка сформований прозоро, і оренда може бути профінансована з цього фонду.

Він підкреслив, що в законі про вибори президента України є норми, які передбачають порядок агітації, і там чітко вказано, що в таких випадках агітаційні заходи повинні фінансуватися з виборчого фонду кандидатів.

"І Порошенко, безумовно, готовий взяти на себе половину таких витрат на оренду стадіону і пояснити походження цих грошей. Точно так само ми розраховуємо, що другу половину сплатить Володимир Зеленський і пояснить, звідки ці гроші надійшли в його виборчий фонд", - зазначив Медведєв.

У штабі Порошенко вважають, що необхідно провести кілька раундів дебатів із Зеленським, на яких повинні підніматися питання, які належать до конституційних повноважень президента.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини