RU

Шоу Шустера і Кісельова прирівняли до наркотика

30.03.2011, 10:30

Політичне ток-шоу в Україні стало наркотиком для політиків. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"На жаль, наше телебачення сидить на рейтингах, як на наркотику, - що рейтингово, то і ставлять. Потрібне скандальне політичне шоу - ставлять. Але популярність цього ток-шоу знижується, як і інтерес людей до політики внаслідок розчарування у різних політичних лідерах. Є критичне ставлення до скандальної форми, що особливо видно на прикладі "Великої політики" на "Інтері" і у Шустера", - наголосив В.Фесенко.

"Коли з'явилося ток-шоу? Після помаранчевої революції, коли у країні різко зріс інтерес до публічної політики. По мірі інтересу до політики Україна була рекордсменом в Європі, що підтверджують порівняльні соціологічні дослідження. Телевізійники це відчули і використали, запропонувавши такий ентертейнмент, але у політичній упаковці. І це ток-шоу стало певним наркотиком для політиків", - зазначив політолог.

"У свій час це шоу сприймалося як частина розвитку демократії. Але проблема у тому, що зараз це ток-шоу стало інструментом маніпулятивних змагань. Ток-шоу за визначенням не може виконувати просвітницьку роль", - резюмував В.Фесенко.

Володимир Фесенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини