RU

Шокін змінив порядок призначення місцевих прокурорів

14.02.2015, 11:44
Шокін змінив порядок призначення місцевих прокурорів - Фото
Віктор Шокін
Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом частково змінив порядок розгляду матеріалів про призначення на посади прокурорів областей та їх заступників, а також міських, районних, міжрайонних та районних у містах прокурорів. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Відповідно до наказу, матеріали на призначення прокурорів будуть узгоджуватися з усіма заступниками генерального прокурора. Крім цього кандидати будуть проходити відповідні співбесіди для з'ясування професійного рівня та підготовленості до виконання службових обов'язків на керівних посадах. Таким чином призначення будуть здійснюватися тільки після ретельного вивчення кандидатур кожним із заступників генерального прокурора України.

Як повідомляють у Генпрокуратурі, зміни порядку призначення дозволять підвищити рівень вимог до професійних якостей кандидатів, які претендують на зайняття керівних посад в регіональних прокуратурах і позбутися практики одноосібного прийняття рішень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини