RU

Шокін не з'явився в суд на розгляд власного позову

10.04.2017, 17:40
Шокін не з'явився в суд на розгляд власного позову - Фото
Віктор Шокін
Вищий адміністративний суд переніс розгляд позову колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна про відновлення його на посаді на 20 квітня 2017 року в зв'язку з неявкою позивача та його адвокатів. Про це повідомляє агентство Укрінформ.

"Судова колегія, порадившись на місці, враховуючи, що позивачу належним чином повідомили про дату і час проведення засідання, а підстави його неявки не є поважними, постановила відкласти розгляд справи. Наступна дата засідання - 20 квітня 15:00", - заявив головуючий у цій справі суддя Валентин Мороз.

На засідання суду з'явилися представник президента і представник Верховної Ради. Представники відповідачів в судовому засіданні заявили, що неявка позивача є поважною причиною для відкладення розгляду справи. При цьому вони відзначили, що в разі повторної неявки позивача без поважних причин позов слід залишити без задоволення.

28 березня 2017 року повідомлялося, що Шокін подав позов до Вищого адміністративного суду з метою домогтися відновлення на посаді генерального прокурора.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини