Шокін готує позов проти журналістів за сюжет про його майно

26.08.2016, 12:15
Шокін готує позов проти журналістів за сюжет про його майно - Фото
Віктор Шокін

Колишній генпрокурор Віктор Шокін стверджує, що журналісти Схем "підтасували факти за гроші". Автори сюжету передали документи в НАБУ

Колишній генпрокурор Віктор Шокін готує судовий позов проти журналістів проекту Схеми, що зняли сюжет про його маєтки. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна.

"Буде позов і кримінальне провадження проти цих людей, які сфальсифікували цю перевірку за гроші. Я знаю, хто їм платить, скільки платить. Прийде час дуже скоро, я подам позов, і ми побачимося в суді", - заявив він.

Шокін стверджує, що журналісти Схем "підтасували факти за гроші".

"Вони показали мої декларації не ті, що є в наявності за 2013 рік, де я показував весь свій статок в той час, коли я ними володів, а показали за 2014 рік. Більш того, вони не сказали і не показали ті мої пояснення, які я писав в ДФС... про те, коли і чим я володів", - говорить екс-генпрокурор.

Журналісти на підставі документів встановили, що цивільна дружина Шокіна лікар Оксана Гриневич на початку 2015 року, на той момент вже два роки перебуваючи в декретній відпустці, придбала особняк в елітному районі Праги (Чехія). Сам Шокін на той момент був заступником генпрокурора Віталія Яреми і готувався очолити ГПУ. За приблизними оцінками журналістів, вартість особняка може становити близько 10 млн грн.


"Журналісти програми Схеми підкреслюють, що давали Віктору Шокіну і Оксані Гриневич можливість висловитися до виходу розслідування в ефір, але відповіді не отримали", - повідомляється на сайті Радіо Свобода.

Автори розслідування заявляють, що всі наведені в сюжеті документи, що підтверджують право власності та дарування елітної нерухомості Віктором Шокіним членам своєї сім'ї, були спрямовані в НАБУ разом із заявою про злочин.

НАБУ почало перевірку відомостей про маєтки Шокіна.

Читайте також: ГПУ  не бачить причин перевіряти майно цивільної дружини Шокіна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих