Шляхи вторгнення російських військ у Донбас - дослідження

21.09.2015, 17:48
Шляхи вторгнення російських військ у Донбас - дослідження - Фото
Фото: EPA

Проаналізувавши супутникові знімки, експерти прийшли до висновку, що є як мінімум 60 доріг для незаконного перетину військами РФ українського кордону

Міжнародна дослідницька група Bellingcat оприлюднила доповідь про перетин кордону України російськими військами на сході країни.

Зокрема, британські дослідники оприлюднили онлайн реконструкцію випадків перетину кордону.

Шляхи вторгнення російських військ у Донбас - дослідження
Проаналізувавши супутникові знімки, експерти прийшли до висновку, що є як мінімум 60 доріг для незаконного перетину російськими військами українського кордону.

Крім того, у дослідженні є опис близько 30 прикордонних переходів і тісних взаємозв'язків між усіма основними перетинами кордону, і великими битвами в прикордонній зоні на сході України.

Шляхи вторгнення російських військ у Донбас - дослідження
Оприлюднені матеріали підтверджують, що збройні сили Росії брали участь у війні протягом усього літа 2014 року.

Раніше представники Bellingcat оприлюднили розслідування, яке свідчить, що українських військових в Донбасі атакували з території Росії.

Також раніше в серпні у звіті РНБО
повідомлялося, що загальна чисельність російських військових, дислокованих на прикордонних територіях і в межах України, зросла до 50 тис осіб. При цьому безпосередньо в окупованих районах перебувають близько 9 тис кадрових російських військовослужбовців.

Джерело: Українська редакція Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами