RU

Шлапак вважає нещирою вдячність Тимошенко за похвалу

24.09.2008, 13:10

У Секретаріаті Президента вважають, що Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко недостатньо щиро подякувала Президентові України Віктору Ющенку за високу оцінку діяльності уряду. Такою думкою поділився із журналістами перший заступник голови Секретаріату Президента, Представник Президента у Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання журналістів, чи не помітив він іронії у словах Прем'єр-міністра, О. Шлапак сказав: "Мені так само, як і вам, здалося, що ця вдячність була нещирою".

Нагадаємо, сьогодні Ю. Тимошенко заявила, що вдячна високій оцінці роботи уряду, від Президента України Віктора Ющенка. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко наголосила: "Приємна новина. Її я хочу просто процитувати навіть, тому що вона стосується високої оцінки, яку дав Президент роботі українського уряду, перебуваючи у Нью-Йорку. Це приємно, тому що хоча б у Нью-Йорку ми можемо одержувати позитивні оцінки діяльності уряду", - сказала вона.

Досьє на Олександра Шлапака>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини