RU

Шлапак вірить, що парламентарі не спекулюватимуть на темі внесення змін до Держбюджету

30.07.2008, 15:40

Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак вірить, що завтра позачергове засідання парламенту пройде без політичних спекуляцій навколо внесення змін до Держбюджету. Про це він заявив на брифінгу в середу.

"Я як громадянин України оцінив би занадто негативно будь-які спроби політичних спекуляцій на завтрашній сесії", - сказав О. Шлапак, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О. Шлапак зауважив, що народні депутати зберуться завтра для розгляду лише одного питання - ліквідації наслідків стихійного лиха в низці областей України. О. Шлапак нагадав, що це питання не потребує навіть голосування за внесення його до порядоку денного, а також розгляду його в профільних комітетах. "І це єдине питання, з яким завтра збереться сесія. І, таким чином, спроба заблокувати... очевидно, свідчитиме про те, що той, хто спробує блокувати трибуну, не хоче сьогодні приймати просте, зрозуміле і надто необхідне рішення", - зазначив він. О. Шлапак переконаний, що завтра такого не станеться, і Верховна Рада зможе спокійно і зважено розглянути це питання і ухвалити рішення.

Нагадаємо, що завтра на позачерговому засіданні парламент повинен внести зміни до Держбюджету для фінансування заходів щодо ліквідації стихійного лиха в шести областях України. Також планується, що Верховна Рада затвердить Указ Президента про оголошення шести областей України зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Досьє на Олександра Шлапака >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини