RU

Шлапак не бачить причин для зниження зарплат "бюджетників"

24.11.2008, 13:56

Економічна криза не позначиться на зарплатах "бюджетників" в 2008 році, всі захищені статті буде профінансовано. Про це заявив замглави Секретаріату Президента, представник Президента в Кабміні Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Шлапак нагадав, що плановий дефіцит бюджету 2008 року становить близько 17 млрд. грн. "Є необхідність знайти джерела покриття цього дефіциту бюджету, чим уряд сьогодні і займався, дискутував з цього питання. Що стосується зарплат бюджетників - я впевнений, що всі захищені статті буде у цьому році проплачено", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запевнила, що бюджетній сфері не загрожують ні скорочення зарплат, ні скорочення кадрів. "Справді, фінансова криза боляче вдарить по Україні і по окремих галузях. Але бюджетна сфера нормально функціонуватиме, пенсії виплатять, вони будуть збільшуватися так, як це передбачено законом, і все, що стосується заробітних плат, буде виплачено. Все, що стосується безробіття, про що зараз йдеться, - це стосується тільки до тих недбалих власників, які за безцінь забрали заводи українські, залишили гроші в офшорах, а тепер ще людей будуть виганяти", - сказала Прем'єр.

Усе про економічну кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини