RU

Школи в Луганській області охоронятимуть Нацполіція і ДСНС

31.08.2016, 09:40
Школи в Луганській області охоронятимуть Нацполіція і ДСНС - Фото
fc291aa7423fa04dce8fe5bfab91c709.jpg
З 1 вересня 2016 року за безпекою в школах Луганської області стежитимуть співробітники Національної поліції і Міністерства надзвичайних ситуацій. Про це повідомила прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"У зв'язку зі складною ситуацією з безпекою в Луганській області за дорученням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації Ю. Гарбуза за кожною загальноосвітньою школою області будуть закріплені працівники Головних управлінь ДСНС і Національної поліції в Луганській області", - йдеться в повідомленні.

Заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Клименко уточнив, що за безпекою стежитимуть понад 700 правоохоронців.

"Понад 700 силовиків заступають на варту з 1 вересня. Вони будуть нести персональну відповідальність за безпеку дітей під час навчального процесу. І кожен з них в будь-який момент повинен оперативно відреагувати на будь-яку нестандартну ситуацію", - зазначив він.

Також повідомляється, що в рамках підготовки до початку навчального року поліцейські спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій перевірять територію кожної школи на наявність вибухонебезпечних предметів.

З дітьми проведуть інструктажі, як діяти в небезпечних ситуаціях.

Міністерстві освіти і науки України пропонує підвищити державне фінансування підготовки учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів з військово-професійним напрямом навчання і виховання.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини