RU

"Шкодить національним інтересам". Нардепи зі СН просять звільнити Сивоху

16.03.2020, 14:50
Сергій Сивохо (Фото: прес-центр штабу ООС/Facebook)

Звільнити Сергія Сивоху з посади позаштатного радника секретаря Ради національної безпеки й оборони попросили секретаря РНБО Олексія Данілова 18 депутатів із фракції Слуга народу. Фотографію заяви опубліковано в Facebook нардепа Єгора Чернєва.

Свої підписи під заявою поставили Єгор Чернєв, Дмитро Гурін, Гео Лерос, Андрій Мотовиловець, Микита Потураєв, Богдан Кицак, Юрій Камельчук, Вікторія Подгорна, Богдан Яременко, Тетяна Циба, Ігор Василів, Єлизавета Ясько, Єлизавета Богуцька, Олександр Маріковський, Ганна Бондар, Олександр Трухін, Олексій Жмеренецький, Максим Дирдін і Віталій Безгін.

Депутати вважають, що публічна діяльність Сивохи викликає занепокоєння в суспільстві, створює політичну напруженість і прямо шкодить національним інтересам України та її національній безпеці, в зв'язку з чим просять порушити питання про його звільнення.

"Насправді тих, хто не згоден з Сивохою і не хоче нічого чути про "внутрішній конфлікт", набагато більше, але не всі встигли фізично поставити підпис", - підкреслив Чернєв.

Заявление нардепов Слуги народа об увольнении Сергея Сивохо (Фото: Егор Чернев/Facebook)
  • 11 березня Сивохо назвав гібридну війну Росії проти України "внутрішнім конфліктом", через який Україну можуть не взяти в НАТО.
  • 12 березня слова Сивохи спростував віце-прем'єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко.
  • У той же день представники Нацкорпусу зірвали презентацію "Національної платформи примирення" в КВЦ Парковий, яку проводив Сивохо. Його самого штовхнули в спину, від чого він упав.
  • Данілов назвав поведінку представників Нацкорпусу неприпустимою, але підкреслив, що Сивохо не представляє офіційну позицію РНБО.

Читайте також: Поверніть переговірників у рамки закону. Нардепи зі СН звернулися до Зеленського

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини