RU

"Шкода, будемо привчати": Тимошенко відповіла Порошенку

21.09.2018, 13:24
Юлія Тимошенко (фото — Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Лідер партії Батьківщина Юлыя Тимошенко пропонує перейти від президентської форми правління до парламентської, "канцлерського типу", для чого потрібно міняти Конституцію. Про це вона знову заявила на форумі, присвяченому "Новый економічный стратегії України", передає кореспондент LIGA.net.

За її словами, з 30 кращих країн світу з найвищим ВВП "майже всі" - з парламентською формою правління.

"І 30 найбідніших країн світу - там в більшості своїй президентська форма правління. Тому що одна людина не може бути абсолютно інтелектуальною і чесною, орієнтуватися у всіх питаннях і не залежати від інших", - сказала вона, додавши, що в 2017 році Україна нібито "увійшла в десятку найбідніших країн за версією Блумберг".

При цьому, реагуючи на критику президента Петра Порошенкоа, який вчора під час послання до Ради виступив проти "канцлерського авторитаризму", Тимошенко сказала: "Мені шкода, що президенту це не сподобалося. Ну нічого, треба привчати до таких правильних речей".

"Канцлер повинен обиратися всенародно, я підкреслюю, одночасно зі списком кандидатів у депутати парламенту. Це буде гарантувати, що ніхто не підсуне державі особистість, яка не зможе виконати завдання від суспільства", - зазначила вона.

Читайте думка: Популізм за розрахунком. Що сьогодні потрібно знати про партію Батьківщина

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини