RU

Шкарлет спростував свої слова про відсутність скарг у Міносвіти на дисертацію Киви

15.06.2021, 22:00
Шкарлет спростував свої слова про відсутність скарг у Міносвіти на дисертацію Киви - Фото
Сергій Шкарлет (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

Міністерство освіти й науки отримало кілька листів про проведення розслідування обставин захисту та ознаках внесення недостовірних даних у дисертацію народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви. Про це повідомив у Telegram глава МОН Сергій Шкарлет, який раніше заявляв, що "жодного зауваження в Міносвіти взагалі не надійшло".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"З урахуванням отримання Міністерством декількох різних листів щодо здобувача про "проведення розслідування обставин захисту" та про ознаки "внесення недостовірних даних здобувачем у дисертацію" в ефірі програми Радіо Свобода я висловився не зовсім коректно", – повідомив Шкарлет.

Він вважає, що його попередня заява "не є брехнею".

"Експертна рада після обробки отриманих листів офіційно визначить, які з них є запереченнями (мають пряме відношення до наукової роботи), і врахує їх у процесі складання експертного висновку", – написав міністр.

Він зазначив, що у разі, якщо в ЗМІ з'являється інформація про можливі окремі порушення під час здобуття наукового ступеня, він вважає за необхідне ретельно перевіряти такі відомості.

"Відповідне завдання поставлено профільному департаменту МОН", – заявив Шкарлет.

Шкарлет спростував свої слова про відсутність скарг у Міносвіти на дисертацію Киви
  • 26 квітня Кива захистив кандидатську дисертацію, 13 членів комісії одноголосно підтримали те, щоб йому дати ступінь кандидата наук.
  • На захист Киви  не пустили  низку журналістів.
  • На наступний день після публікації розслідування Bihus.Info про дисертацію Киви Міжрегіональна академія управління персоналом, де він проходив аспірантуру, опублікувала у себе на сайті збірники науково-практичних конференцій із матеріалами Киви, яких раніше не було.
  • 8 червня в Міносвіти  заявили, що перевіряють дисертацію й атестаційну справу Киви.

Читайте також: Bihus.Info: Дисертація Киви – це "треш" і "графоманія" з підробленими документами: відео

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини