RU

Шкіль виїхав до Чехії й може попросити притулку

18.12.2012, 12:07
Шкіль виїхав до Чехії й може попросити притулку - Фото
d84a034f05b2bfc1e9124c8b59a07cae.jpg
Андрій Шкіль, який не потрапив до парламенту за списком Батьківщини і позбувся депутатської недоторканності, зараз перебуває в Чехії і не виключає, що проситиме політичний притулок, - передає ZN.UА.

"Все залежить від України. Якщо події будуть розвиватися так, як вони розвиваються, то я не виключаю такої можливості (прохання про політичний притулок, - ред.)", - сказав політик. При цьому Шкіль зазначив, що політичні переслідування відносно нього ніколи не припинялися, а справу про події 9 березня 2001 року біля адміністрації президента під час акції "Україна без Кучми" досі не закрито.

Опозиціонер також підтвердив, що в Україні заарештували частину його майна, проте повідомив, що йому невідомо, з чим це пов'язано. "Ніякої іншою діяльністю, крім політичної, я ніколи не займався", - сказав він.

Нагадаємо, що Шкіль отримав в списку Об'єднаної опозиції Батьківщина на парламентських виборах 2012 року непрохідне 87-е місце (партія отримала в Раді 62 мандати).

У 2001 році Шкіль був членом ради акції "Україна без Кучми. У березні був заарештований і провів рік під арештом у слідчих ізоляторах СБУ і МВС. Вийшов на свободу завдяки обранню до парламенту.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини