RU

Шкіль запропонує Тимошенко подати у відставку

09.10.2008, 12:13

Народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль рекомендуватиме Прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко подати у відставку, хоча наперед впевнений, що вона не погодиться. Про це він повідомив сьогодні в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

А. Шкіль відзначив, що сьогодні на засіданні фракції БЮТ буде обговорюватися питання, як в ситуації, що склалася має діяти уряд Тимошенко, і чи варто Прем'єр-міністру Ю. Тимошенко подавати у відставку.

Відповідаючи на питання про те, яка його позиція, А. Шкіль відзначив, що, на його думку, Ю. Тимошенко потрібно подати заяву про відставку.

"Країну скинули у прірву. Питання в тому, зможемо ми це зупинити, чи ні. Я думаю, що це буде складно зробити, тому що коли країну зіштовхує у прірву економічна криза – з цим можна боротися, якщо зіштовхують зовнішні вороги – цього можна уникнути, але коли кидає в економічну кризу і зіштовхує в провалля особисто Президент – тут дуже складно що-небудь зробити", - наголосив він. А. Шкіль також передбачив, що Ю. Тимошенко не прислухається до його думки з цього питання. "Тому що професіонали завжди борються до кінця", - пояснив він.

Раніше народний депутат від НУНС Юрій Ключковський висловлював думку, що уряд Ю. Тимошенко повноважний і продовжить свою роботу до обрання Верховною Радою VII скликання нового Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, вчора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави обнародувано Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911/2008.

Досьє на Андрія Шкіля >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини