RU

Шкіль: Тиск на бізнес Жеваго - переслідування опозиції

11.07.2011, 17:43

Бютівець Андрій Шкіль підозрює, що за захопленням підприємств, до яких має відношення нардеп від БЮТ Костянтин Жеваго, стоять спроби придавити опозицію. Про це він заявив ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи сьогоднішні події на підприємстві Росава і в київському офісі банка Фінанси та Кредит.

"Це природне явище при нинішній владі", - додав парламентарій.

Відповідаючи на питання, яку мету переслідують організатори цих подій, Шкіль сказав: "Знайти винних в чомусь або задавити опозицію. Виходить, Жеваго жив-жив нормально, а потім раптом ні з того, ні з сього почав порушувати закон. Це переслідування опозиції, винятково".

На питання, чи буде реакція БЮТ на ці події, Шкіль відповів: "Незважаючи на те, що вони нас намагаються пресувати судами, реакція буде".

Нагадаємо, сьогодні в заводоуправління ПАТ Росава (Біла Церква, Київська обл.) проникли невідомі, що представилися співробітниками Служби безпеки України. Вони захопили четвертий поверх будівлі, на якому розміщується служба фінансового директора підприємства. Про це заявив Максим Прасолов, голова прес-служби групи компаній Фінанси та Кредит, яка об'єднує активи бізнесмена і політика, народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко Костянтина Жеваго.

Аналогічне проникнення сьогодні сталося і в центральному київському офісі банка Фінанси та Кредит. "У нас немає припущень, з чим це може бути пов'язано. Вони посилаються на якусь кримінальну справу, але ніякої кримінальної справи стосовно підприємств не було", - сказав Прасолов.

Андрій Шкіль: біографія та добірка новин>>>
Костянтин Жеваго: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини