RU

Шість головних новин України та світу на 19:00 4 січня

04.01.2021, 19:01
Шість головних новин України та світу на 19:00 4 січня - Фото

1. У ЛУКАШЕНКА ОБГОВОРЮВАЛИ ПІДРИВ ШЕРЕМЕТА ЗА 4 РОКИ ДО ВБИВСТВА: ЗАПИС НАРАДИ У ГОЛОВИ КДБ. Білоруські спецслужби нібито обговорювали в 2012 році вбивство журналіста Павла Шеремета, якого було підірвано в машині в 2016-му (Детальніше).

2. АН-178 ДЛЯ АРМІЇ. ДП "АНТОНОВ" ОТРИМАЄ КРЕДИТ У 3 МЛРД ГРН НА БУДІВНИЦТВО ЛІТАКІВ. АТ "Укрексімбанк" надасть ДП "Антонов" кредит у 3 млрд грн на будівництво трьох літаків Ан-178 для Збройних сил України (Детальніше).

3. МЗС КИТАЮ ПРО КОРОНАВІРУС: ПАНДЕМІЯ, ЙМОВІРНО, БУЛА ВИКЛИКАНА ОКРЕМИМИ СПАЛАХАМИ В СВІТІ. Пандемія коронавірусу могла початися з окремих спалахів у різних місцях світу, а Китай першим повідомив про неї (Детальніше).

4. В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА СИСТЕМА ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ОРГАНІВ І ТКАНИН. З 1 січня 2021 в Україні запрацювала Єдина державна інформаційна система трансплантації органів і тканин (Детальніше).

5. У ЗЕЛЕНСЬКОГО БАЧАТЬ, ЩО ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА COVID-19 ЗНИЖУЄТЬСЯ ВЖЕ П'ЯТИЙ ТИЖДЕНЬ. За останні п'ять тижнів кількість хворих на COVID-19 зменшилася і зросла кількість тих, які видужали (Детальніше).

6. НА ЧАС ЛОКДАУНУ В СУПЕРМАРКЕТАХ ЗАБОРОНЯТЬ ПРОДАЖ НИЗКИ ТОВАРІВ – АТП. Під час локдауну 8-24 січня в українських супермаркетах буде заборонено продаж деяких товарів повсякденного вжитку (Детальніше).

Читайте також головні тексти дня:

Розбір | COVID – виклики для держборгу. П'ять ризиків нової боргової кризи в 2021 році

Не найгірший рік. 7 важливих інфраструктурних мегапроєктів 2020-го

Тема дня | "Що будемо робити, хлопці?". Трамп хотів скасувати перемогу Байдена, але потрапив у новий скандал

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини