Шість головних новин України та світу на 19:00 25 серпня

25.08.2020, 19:01
Шість головних новин України та світу на 19:00 25 серпня - Фото

1. ВЕРХОВНА РАДА ПІДВИЩИЛА МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ. Верховна Рада змінила держбюджет для підвищення розміру мінімальної зарплати до 5000 грн з 1 вересня. Ухвалення президентського законопроекту №3963 в цілому з урахуванням техніко-юридичних правок і пропозицій профільного комітету підтримали 295 депутатів (докладніше).

2. УКРАЇНА І П'ЯТЬ КРАЇН ЄВРОПИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО САНКЦІЙ ЄС ПРОТИ РОСІЇ ЗА КРИМ. Шість європейських країн приєдналися до санкцій Європейського союзу проти Росії за окупацію Криму і Севастополя. Заяву опубліковано на сайті Європейської ради (докладніше).

3. БАНК АРКАДА ВНЕСЕНО ДО КАТЕГОРIÏ ПРОБЛЕМНИХ. ГОЛОВНИЙ ОФІС ЗААРЕШТОВАНО. Правління Національного банку України 6 серпня внесло банк Аркада в категорію проблемних. Також НБУ ввів спеціальний режим контролю за діяльністю банку та призначив куратора (докладніше).

4. COVID-19. У МОЗ ОНОВИЛИ ПРАВИЛА НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ. Міністерство охорони здоров'я оновило правила для навчання в школах під час епідемії, тому з 1 вересня учні 1-4 класів пересуватися по школі можуть без медичної маски (докладніше).

5. КОРОНАКРИЗА. ВЕРХОВНА РАДА ПІДТРИМАЛА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД ЄС НА 1,2 МЛРД ЄВРО. Верховна Рада ратифікувала Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом про отримання макрофінансової допомоги до 1,1 млрд євро. Законопроект №0063 підтримали 248 народних депутатів (докладніше).

6. КАБМІН ЗАПРОПОНУВАВ ПРОДОВЖИТИ КАРАНТИН ДО 1 ЛИСТОПАДА - ШМИГАЛЬ. Через погіршення епідемічної ситуації Кабінет міністрів запропонував продовжити карантин у країні до 1 листопада, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль (докладніше).

Читайте також: Розбір. Останній курс літа-2020: гривня тримається, сезонної девальвації немає. Чому? Прогноз

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина