RU

Шість головних новин України та світу на 19:00 2 березня

02.03.2020, 19:00
Шість головних новин України та світу на 19:00 2 березня - Фото

1. ТУРЕЧЧИНУ ПОКИНУЛИ БІЛЬШЕ 100 000 БІЖЕНЦІВ. Вони кинулися до Європи через північно-західну турецьку провінцію Едірне, яка межує з Грецією і Болгарією. Біженці роблять спроби потрапити на територію Греції суходолом і через річку Меріч, що проходить вздовж кордону (докладніше).

2. ВЕЛИКИЙ СЕРВІС ДОСТАВКИ ПОСИЛОК ПРИПИНЯЄ РОБОТУ. Ін Тайм зупинила видачу відправлень і привертає конкурентів для завершення доставки вантажів. Це сталося через банкрутство компанії (докладніше).

3. КОМАНДА З УКРАЇНИ ВИГРАЛА $250 000 В ЧЕМПІОНАТІ З COUNTER-STRIKE. Учасника команди Олександра Костильова визнали найкращим гравцем чемпіонату. Друге місце зайняла команда з Франції, а третє і четверте місця взяли команди Astralis і Fnatic (докладніше).

4. МІНФІН ПОЯСНИВ ПРИЧИНИ НЕВИКОНАННЯ ДЕРЖБЮДЖЕТУ. Мінфін пов'язав недовиконання бюджету на 6,7% з невідповідністю фактичних макропоказників прогнозним: гривня виявилася міцнішою, обсяги імпорту та ціни на газ нижчі, а зростання середньої зарплати було повільнішим очікуваного (докладніше).

5. ГОНЧАРУК ОБГОВОРИТЬ СВОЮ ВІДСТАВКУ З ПРЕЗИДЕНТОМ І ПАРЛАМЕНТОМ. Станом на сьогодні він не писав ніяких заяв про звільнення. Також, на його думку, рано говорити про звільнення окремих міністрів. Раніше повідомлялося, що прем'єр посварився із Зеленським через Коломойського (докладніше).

6. ПРОТЕСТИ В МОЛДОВІ: ВИМАГАЛИ ВІДСТАВКИ ДОДОНА ТА УРЯДУ. Протести почалися через проросійські висловлювання міністра закордонних справ країни. Протестувальники блокували будівлю уряду, а також перекривали дороги в Кишиневі (докладніше).

Читайте також головний текст цього дня: Знову в адвокати. Куди дівся Богдан і як зміниться Банкова з приходом Єрмака

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини