Шевченко розповів про військову допомогу Канади Україні

01.06.2016, 11:51
Шевченко розповів про військову допомогу Канади Україні - Фото
Андрій Шевченко

Андрій Шевченко каже, що Канада набагато краще розуміє, що зброя дійсно потрібна Україні і яка саме

В даний час Канада надає військову допомогу Україні в кількох напрямах. Про це в інтерв'ю Укрінформу заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

"Перша - це тренування наших військових, друга пов'язана з поставками одягу і нелетальної обладнання, третя - супутникові знімки, які ми до недавнього часу отримували для наших військових. На жаль, Канада недавно прийняла рішення припинити надавати такі знімки з міркувань бюджетного характеру, але ми сподіваємося, що зможемо знайти інші інструменти співпраці", - зазначив він.

Відповідаючи на питання про передачу Канадою зброї Україні, Шевченко відповів, що на все свій час.

"Зараз Канада набагато краще розуміє, що зброя нам дійсно потрібна і яка саме. Причому знає це не тільки від нас, але і від власних офіцерів, які тренують українських військових. Інша справа, що Канада поки не готова надати нам зброю - вона обрала в цьому питанні лінію жорсткого узгодження своїх дій з партнерами по НАТО. Тому треба бути більш винахідливими, і, продовжуючи тиск на канадський уряд, залучати в свою підтримку більш широкий фронт", - пояснив посол України в Канаді.

У березні на Яворівському полігоні  проходила  місія канадської армії по навчанню українських солдат - Unifier.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?