RU

Шевченко не піде від Королевської: Я залишаюся в політиці

31.10.2012, 15:53
Шевченко не піде від Королевської: Я залишаюся в політиці - Фото
Андрій Шевченко і Наталія Королевська (фото - ukraina-vpered.com)
Колишній футболіст, кандидат в народні депутати від партії Україна - вперед Андрій Шевченко заявляє, що він залишається в команді Наталії Королевської і не має наміру йти з політики через провал партії на виборах до парламенту, йдеться в заяві Шевченка, яка наводить прес-служба партії .

"Хочу подякувати всім виборцям за довіру, за прагнення розділити з нами ініціативи з облаштування нової України. Мені небайдуже майбутнє країни. Тому я залишаюся в політиці і в команді Україна - вперед", - заявив він.

Шевченко зазначив, що приймаючи рішення йти на вибори, партія розуміла всі ризики, але була готова брати на себе політичну відповідальність. Тепер партія буде працювати над тим, щоб "об'єднати всіх однодумців заради реальних змін в країні".

"Ми прийняли рішення йти на вибори, беручи на себе всі витікаючі із цього ризики. Ми готові брати на себе політичну відповідальність і боротися за зміну життя наших людей на краще без представництва в парламенті. Будемо працювати з людьми, об'єднуватися з однодумцями, співпрацювати з цивільними організаціями - заради реальних змін у країні. Україна буде йти вперед. Наші головні перемоги ще попереду", - вважає він.

Нагадаємо, партія Україна - вперед, за списком якої балотувався відомий спортсмен, не змогла подолати 5-відсотковий прохідний бар'єр. Після обробки 98,5%, партія Королевської набрала всього 1,58% голосів виборців.

Конфігурація сил у новій Раді. Попередні підсумки (оновлюється)

Вибори-2012: досьє партій

Вибори-2012: всі новини й аналітика

Результати виборів-2012 в режимі онлайн

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини