RU

Шевченко не додав рейтингу партії Королевської, - соціолог

27.08.2012, 14:53
Шевченко не додав рейтингу партії Королевської, - соціолог - Фото
Ірина Бекешкіна

Включення до виборчого списку партії Наталії Королевської Україна-Вперед футболіста Андрія Шевченка не підвищило рейтинг політичної сили. Про це сьогодні на прес-конференції заявила директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Бекешкіна наголосила: "Ми очікували, що включення в список Шевченка додасть їй 1-2%. Поки цього не відбулося, і зовсім не виріс рейтинг Королевської, тому що люди все прекрасно розуміють. Нехай сьогодні 5% респондентів і кажуть, що можуть змінити свій вибір, але це ж можуть бути прихильники різних політичних партій, а 10% взагалі кажуть, що такі штуки - вони тільки відштовхують від голосування за таку партію".

"Люди зараз не такі вже наївні й лохуваті, щоб такі речі спрацьовували", - зазначила Бекешкіна.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія зареєструвала партійний список партії Україна-Вперед, в тому числі відомого українського футболіста Андрія Шевченка. Сам Шевченко зробив заяву про те, що завершує професійну кар'єру і йде в політику. Як кандидат у депутати, Шевченко подав у Центральну виборчу комісію податкову декларацію, відповідно до якої його зарплата в футбольному клубі "Динамо" (Київ) за 2011 рік склала 25 тис.грн. При цьому в цілому його дохід за 2011 рік перевищив 13 млн.грн.

Досьє на Ірину Бекешкіну


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини