RU

Шевченко: Інформаційна революція перетрусить всю бюрократію в Україні

14.01.2011, 12:24
Шевченко: Інформаційна революція перетрусить всю бюрократію в Україні - Фото
3a1de03f22c6b1e952982c49adaacd0f.jpg

Шевченко: Інформаційна революція перетрусить всю бюрократію в Україні
Нове законодавство про доступ до публічної інформації перебудує весь український бюрократичний апарат. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції БЮТ Андрій Шевченко.

Так, А.Шевченко, відповідаючи на питання, чому ухвалені закони наберуть чинності лише через три місяці після опублікування, сказав: "Ця дата була впроваджена свідомо, тому що закон досить складний. Наприклад, в кожному органі влади повинен бути створений підрозділ, який оброблятиме інформаційні запити. Для Кабміну це - безліч розпоряджень, підзаконних актів. Тобто, три місяці - це необхідний люфт для того, щоб закон про доступ до публічної інформації ефективно запрацював", - наголосив А.Шевченко.

"За ці три місяці величезний бюрократичний апарат буде перебудований під потреби нового закону", - зазначив бютівець.

За його словами, немає жодних сумнівів, що глава держави підпише закон. "Я упевнений, що після більш ніж 400 голосів за доступ до публічної інформації у Президента немає іншого вибору. Я упевнений, що він підпише", - сказав А.Шевченко.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила закони, які обіцяють "революцію" в інформаційній сфері: "Про доступ до публічної інформації" N2763 голови Комітету з питань свободи слова та інформації А.Шевченка та "Про внесення змін до Закону України "Про інформацію" N7321 члена Комітету Олени Бондаренко.

Андрій Шевченко: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ та реклама: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини