RU

Шевченка звільнили з посади голови комітету зі свободи слова

13.01.2012, 13:06
Шевченка звільнили з посади голови комітету зі свободи слова - Фото
Андрій Шевченко
Верховна Рада звільнила Андрія Шевченка з посади голови Комітету з питань свободи слова та інформації. За відповідний проект постанови N9698 сьогодні проголосувало 245 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перший заступник голови комітету Олена Бондаренко, представляючи проект рішення, звинуватила Шевченка у "зловживанні службовим становищем, підробці документів, цензуруванні скарг, які надходять до комітету, перешкоджанні діяльності інших депутатів за допомогою своїх одноосібних рішень по комітету".

Сам Шевченко, виступаючи з парламентської трибуни, запитав: "Невже справа тільки в амбіціях однієї людини, яка хоче кілька місяців до виборів покерувати комітетом? Чому тоді у неї на поводу йде найбільша фракція українського парламенту?"

Шевченко звернув увагу на дату реєстрації проекту постанови про його звільнення - 13 січня. "А за що ви голосували вчора? Яке питання вчора включалося до порядку денного, якщо постанова зареєстрована тільки сьогодні?" - поцікавився він.

При цьому Шевченко нагадав, що, відповідно до законодавства, проект рішення про звільнення з посади голови парламентського комітету повинен вноситися регламентним комітетом. "Я зараз звертаюся до глави регламентного комітету Володимира Макеєнка - чи збирався комітет, чи вносили ви постанову про відкликання голови (комітету з питань свободи слова, - ред.)? Я звертаюся до голови Верховної Ради Володимира Литвина - ви давали вказівку, щоб регламентний комітет розглянув це питання, чи виконано вашу вказівку? Я звертаюся до Олександра Сергійовича Єфремова, члена регламентного комітету - чи не ображає вас така ситуація, коли таким чином вирішується питання, в обхід регламентного комітету?" - додав він.

Однак більшість підтримала позицію представника Партії регіонів Олени Бондаренко і звільнила Шевченка з посади.

Нагадаємо, раніше Шевченко заявляв, що Партія регіонів хоче встановити контроль над парламентським комітетом з питань свободи слова на період виборчої кампанії. Так він коментував ініціативу щодо своєї відставки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини