RU

Шевченківський суд: Агресія РФ - це загальновідомий факт

12.05.2016, 17:18
Шевченківський суд: Агресія РФ - це загальновідомий факт - Фото
Фото: open-court.org

Сьогодні Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні заяви про встановлення факту збройної агресії РФ проти України як юридичного, оскільки зазначений факт є загальновідомим. Про це йдеться в прес-релізі суду.

Заява надійшла в 2014 році від керівника проекту Відкритий суд Станіслава Батрина.

Зацікавленими особами виступили президент України, Служба безпеки України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство оборони України, посольство Російської Федерації в Україні.

"Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 12.05.2016 відмовлено в задоволенні заяви Батрина Станіслава Віталійовича про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме факту збройної агресії Російської Федерації проти України, оскільки зазначений факт сам по собі не впливає на права заявника і є загальновідомим", - йдеться в прес-релізі.

Джерело ЛІГА.net в Адміністрації президента України назвало звернення і так званий розгляд у справі "провокацією". "Там від початку було юридично безграмотне звернення до суду", - пояснив співрозмовник.

У квітні депутат парламенту Польщі Малгожата Госевська передала до Міжнародного кримінального суду в Гаазі свою доповідь з доказами злочинів Росії в Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини