Шефір: Добронравов - нормальний, за "Сватів" не соромно

Шефір: Добронравов - нормальний, за "Сватів" не соромно - Фото
Федір Добронравов (скріншот)
19.07.2019, 13:17

"Негативно ставлюся до культурних заборон: таким чином ми нічого не доб'ємося", - заявив помічник Зеленського про порушників законів України з Росії

Перший помічник президента  Володимира Зеленського  не підтримує переслідування російських артистів за порушення закону України про порядок в'їзду на територію тимчасово окупованого РФ Криму і підтримку його анексії. Свої міркування Сергій Шефір він виклав LB.ua.

"Таких, як Пореченков або Охлобистін - так, воно і зрозуміло, точно потрібно переслідувати. Але коли нападають на нормальних людей... Хоча б Добронравова (виконавця однієї з головних ролей в серіалі "Свати", - ред.), якого я знаю особисто. <...> Дуже багато людей, які туди поїхали, навіть не знали, що так перетинати кордон незаконно", - вважає він.

Коли Шефіра перепитали, як можна не знати про законний/незаконний порядок в'їзду до Криму, якщо шостий рік йде війна, він відповів: "Якщо у нас йде війна, то як же українці туди їздять?"

Дивіться також: Людина Зеленського допомогла актору "Сватів" в'їхати в Україну: Схеми

"Дуже багато людей їздили в Крим. Але він (Добронравов) мені розповідав, як його спровокували. Якісь журналісти підходили з питанням: "Як ви там? Крим - це Україна?"- зазначив він.

Шефір не знайшов, що конкретно сказати на репліку інтерв'юера, в чому проблема відповісти, що так, Крим - це Україна, і назвав серіал "гідним продуктом": "У нас немає причин його соромитися".

Перший помічник президента прокоментував інтерв'ю свого брата Бориса Шефіра, який заявив, що потрібно скасувати заборону на торгівлю з РФ медіа-продукцією ("Ми сподіваємося, що через два роки російський ринок для нас відкриється").

"Тому що мир, сподіваємося, настане раніше", - сказав Сергій Шефір.

Читайте також: "Не домовимося - оголосимо війну". Інтерв'ю Бориса Шефіра - за хвилину

Популярне