RU

Що сталося з Інтером і Хорошковським. Версія політолога

04.02.2013, 15:55
Що сталося з Інтером і Хорошковським. Версія політолога - Фото
Володимир Фесенко
Політолог Володимир Фесенко вважає, що Валерій Хорошковський навряд чи отримає $2,5 млрд. за телеканал Інтер. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фесенко підкреслив, що рішення по Інтеру було вимушеним для Хорошковського. "Це була пропозиція, від якої він не зміг відмовитися. Багатьох дивує ціна - $2,5 млрд. Явно завищена сума. Багато звертають увагу і на те, що у Фірташа таких грошей зараз немає. Тож скільки на руки отримає Хорошковський реально - питання відкрите . Навіть якщо половину, я думаю, що для бізнесу це непогано", - сказав він.

Експерт не виключив, що за спиною Фірташа можуть бути інші люди, компаньйони по цій покупці. "Можливо, це представники Сім'ї. Можливо, ця сума віртуальна, а реальна - значно менша", - сказав він.

На думку політолога, головна причина зміни акціонера каналу полягає в тому, що публічний конфлікт Хорошковського і Азарова, телевізійна війна Інтера проти уряду була не на руку владі. Він вважає, що владі було вигідно зберегти Інтер як інформаційну зброю на президентських виборах.

Фесенко також не виключив, змін у керівництві та програмній політиці каналу найближчим часом.

Що стосується подальших дій самого Хорошковського, Фесенко зазначив: "Швидше за все, він візьме політичну паузу. Буде відходити від сьогоднішніх подій, а потім буде діяти по ситуації. Можливо, і візьме участь у виборах, а може, використовує ці гроші для повернення в бізнес".

Читайте докладніше: Дорога передача. Навіщо Фірташ витратив на Інтер $2,5 млрд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини