RU

Що сказав Олланд про Донбас: дослівний переклад

12.10.2016, 17:49
Що сказав Олланд про Донбас: дослівний переклад - Фото
Франсуа Олланд (фото - ЕРА)
11 жовтня президент Франції Франсуа Олланд, відповідаючи на питання після виступу на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи, висловив офіційну французьку позицію щодо порядку виконання мінських угод. В Україні слова Олланда спровокували полеміку, істерику і палкі дискусії в стилі "так хто він такий, цей Олланд". Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков навіть опублікував на своїй сторінці в Facebook різкий пост на адресу президента Франції.

Що насправді сказав Олланд?

ЛІГА.net наводить переклад його виступу з опублікованим на сайті Ради Європи відеозаписом (інтервал між 2:57:40 і 2:59:30).

"Що стосується мінських угод. Якими були цілі... Метою був мир... Це досі мета, як єдність і територіальна цілісність України. І для цього потрібно, щоб були вибори, щоб був процес і щоб в кінці цього процесу уряд, українська влада, могли встановити контроль за своїм кордоном. Таким чином, мінські угоди - це послідовність етапів, і кожен повинен бути дотриманий. Звичайно, перш за все, - припинення вогню, безпека, відведення озброєнь, але потім - вибори. І цей процес включає українську сторону, яка підписала (мінські угоди, - ред.), і російську сторону, за допомогою впливу, яку вона має на керівників сходу (окупованих районів Донбасу, - ред.), і включає також Францію і Німеччину, так як ми були там під час підписання мінських угод. Це причина, по якій я готовий в рамках нормандського формату разом з канцлером Меркель вжити подальших заходів для повного виконання мінських угод. В іншому випадку, ви маєте рацію, це буде заморожений конфлікт, такий же, як і інші існуючі, там буде відсутнє міжнародне право і напруженість збережеться, і як результат - можуть бути нові смерті, на жаль. Вже були недавно дуже важкі інциденти. Таким чином, ми повинні забезпечити, щоб мінські угоди були повністю виконані", - заявив французький президент.

Переклав Георгій Ерман, ЛІГА.net

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини