RU

Що буде з парламентською коаліцією? Прогноз експерта

18.02.2010, 09:35

Бажання народних депутатів від фракції НУНС довести існування коаліції у парламенті може закінчитися гучним провалом, оскільки не всі представники фракції хочуть надалі співпрацювати з Блоком Юлії Тимошенко. Такої думки дотримується керівник лабораторії законодавчих ініціатив Ігор Когут, про що він заявив в інтерв'ю "Deutsche Welle".

Тому, на його думку, вже незабаром може бути оголошено недовіру уряду на основі недіючої коаліції, і може початися 30-денний відлік для створення нової парламентської більшості.

"Щодо багатьох депутатів фракції НУНС є великі сумніви, що вони підтвердять свою належність до коаліції з БЮТ і Блоком Литвина. Оскільки вони вже бачать себе в іншому форматі коаліції, можливо, в коаліції з Партією регіонів", - зазначив І.Когут.

До того ж експерт наголосив, що в новому Регламенті, на який посилається спікер Володимир Литвин, вимагаючи підтвердити існування нової коаліції, такої чіткої вимоги для нинішньої парламентської більшості немає, і підтвердженням могли б бути підписи членів коаліції, які зберігаються у Верховній Раді.

Однак, за його словами, для депутатів настав вирішальний момент, щоб з них спитати про конкретну роботу і досягнення. "Це вимога нарешті з'ясувати формальний стан коаліції - є вона чи ні", - додав І.Когут.

Нагадаємо, Голова Верховної Ради Володимир Литвин вчора попросив діючу коаліцію протягом десяти днів надати документи, які підтверджують її існування. Вимагати від коаліції 226 підписів у зв'язку з тим, що набув чинності Закон, згідно з яким затверджено Регламент Верховної Ради України, В.Литвина попросив глава регламентного комітету Олександр Єфремов.

Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини